ZEBRALIŚMY 1790 💪💪💪
Bardzo dziękujemy wszystkim, że byliście z nami i wspieraliście WOŚP. Dzięki waszej hojności zebraliśmy dla orkiestry 1790 zł. Mamy nadzieję, że jednocześnie była to doskonała okazja do zabrania na strzelnice waszych bliskich i znajomych. Dziękujemy, jesteście WIELCY. 💪💪💪
