Aktualności Klubowe

Legenda:
Trening - strzelnica małokalibrowa
Zawody Klubowe
Ogólne wydarzenia
Trening dynamiczny
Kursy/ szkolenia

Od 1. lutego 2024 r. oficjalnym kanałem komunikacyjnym klubu PERUN jest aplikacja  Discord, klubowiczów i sympatyków klubu prosimy o zainstalowanie aplikacji na smatrfonie i / lub komputerze stacjonarnym oraz zalogowanie się do klubowego serwera z linku:

link do rejestracji: https://discord.gg/2aACBjQ8GN

Dodatkowym Kanałem gdzie publikujemy informacje o wydarzeniach, kursach i sprawach związanych ze strzelnicą klubowa jest nasz kanał w aplikacji WhatsApp.

Aby być na bieząco wystarczy dolączyć do naszej społeczności z linku:

https://whatsapp.com/chanel/0029VaemzB9AO7R-BHTzscf0F

Warunki konieczne do przedłużenia licencji zawodniczej na 2024 rok to:

  • udział w zawodach strzeleckich zgłoszonych do kalendarza WZSS lub PZSS zaliczając minimum 8 osobostartów tj. 4 starty w konkurencjach z bronią wiodącą oraz po 2 starty w konkurencjach z pozostałymi rodzajami broni.
  • opłacenie składki członkowskiej w Stowarzyszeniu za kolejny rok.
 

Członek Stowarzyszenia występując o licencję zawodniczą lub w przypadku jej przedłużenia na kolejny rok, składa poprzez swój profil na portalu PZSS wniosek o wydanie/przedłużenie licencji, a następnie dokonuje przelewu na konto Stowarzyszenia: 

  • Opłaty za składkę członkowską + opłata za licencję,- w przypadku przedłużenia licencji – [NAZWISKO i IMIĘ – składka sport/kolekcja + Licencja za ROK]
  • wysyła na adres e-mail stowarzyszenia (biuro@klub-perun.pl) wypełniony wniosek na przedłużenie licencji zawodniczej razem z komunikatami z zawodów, dokumentującymi wymagane starty.- dotyczy osób które starty wykonywały poza klubem. !!  ( wniosek dostępny w dziale:   O NAS-DOKUMENTY DO POBRANIA. )

Kompleksowe badania lekarskie i psychologiczne do ubiegania się o pozwolenie na broń

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA

60-835 Poznań, ul. Mickiewicza 31 ( wejście od ul.  Sienkiewicza)

Badania lekarskie:       dr Paweł Szkudlarek

Badania psychologiczne:      mgr Anna Paluszkiewicz

ZAPISY DLA CZŁONKÓW KLUBU TELEFONICZNE:

607 926 932,   605 783 201

Wpisy z naszego Bloga.