SZKOLENIA DO PATENTU STRZELECKIEGO

KURS

      Stowarzyszenie zapewnia Członkom możliwość skorzystania z szkolenia przygotowawczego do egzaminu na patent strzelecki zgodnie z wymogami i programem kursu PZSS. W ramach zajęć kursanci poznają teorię i przepisy, zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa oraz odbędą zajęcia praktyczne z bronią, w tym symulowany egzamin.

      Szkolenie przeznaczone jest dla członków, którzy posiadają minimum 3 miesięczny staż w Stowarzyszeniu i opłacili w nim udział , odbyli minimum 6 treningów strzeleckich, a ich wyniki pozwalają na przystąpienie do egzaminu oraz nie zalegają z opłatami na rzecz Stowarzyszenia.  

      Decyzję o możliwości uczestnictwa członka w szkoleniu podejmuje trener/instruktor/kierownik klubu.

INNE SZKOLENIA

W ramach swojej działalności Stowarzyszenie prowadzi również szkolenia z zakresu:

  • prowadzącego strzelanie PZSS
  • uzyskania licencji sędziowskiego strzelectwa sportowego 3 klasy PZSS
  • uzyskania tytułu instruktora strzelectwa sportowego PZSS

oraz innych, związanych ze strzelectwem sportowym oraz obronnym.

Szkolenia przeznaczone są zarówno dla członków Stowarzyszenia, jak również osób spoza, które legitymują się odpowiednimi dokumentami potwierdzającymi możliwość uczestnictwa w danym szkoleniu. Terminy szkoleń oraz ich szczegółowy opis publikowane są w zakładce aktualności/kalendarz. 

szkolenie podstawowe
kursy strzelecki
Jeśli szukasz kursów, dzięki którym będziesz mógł otrzymać uprawnienia prowadzającego strzelanie, sędziego strzelectwa sportowego czy egzamin kompetencyjny IPSC, to nie czekaj aż pojawi się interesujący Cię kurs. Już dziś możesz niezobowiązująco zgłosić swoją chęć udziału, a my powiadomimy Cię mailowo i smsem, gdy tylko najbliższy kurs będzie organizowany.
Kursy realizowane są w oparciu o aktualne przepisy PZSS i odbywają się zazwyczaj w Luboniu k. Poznania.
 
Zgłoś chęć udziału, bez żadnych zobowiązań Tu: